Published On: 10 Shtator, 2016

Limaj: Nuk e kam ndërruar numrin e telefonit për pesë vjet (Video)

“Nuk e  kam ndërruar numrin e telefonit për pesë vjet”, thotë Limaj

Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj thotë se nuk i ka ndërruar numrat e telefonit çdo dy javë dhe se ka komunikuar me Adem Grabovcin  edhe në kohën kur bisedat e Grabovcit përgjoheshin.

Në emisionin Argument plus të RTV 21, Limaj flet edhe për ftesën e kryeministrit për dialog me opozitën për Demarkacionin me Malin e Zi. Thotë se ende nuk ka ftesë zyrtare për një takim të mundshëm. Thekson se ftesa duhet të jetë serioze nëse dëshirohet të dilet nga situate e krijuar.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...