Published On: 31 Gusht, 2016

Limaj: Ne do të jemi në Kuvend nesër, dhe do të votojmë kundër

Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj në një konferencë të përbashkët për medie me liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj ka theksuar se dy partitë opozitare do të jenë në seancë.

“Do te jemi nesër në Kuvend, por vota jonë do të jetë kundër”, tha Limaj, raporton Gazeta Blic.

 Limaj ka ftuar deputetët që nesër të votojnë kundër demarkacionit.
“Ne presim nesër nga deputetët që të mbrojnë betimin e tyre që e kanë bërë si përfaqësues të poullit”, tha Limaj, raporton Gazeta Blic.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...