Published On: 23 Shkurt, 2016

Limaj: Do të marrë pjesë në seancën kur do të votohet Thaçi President

Kryetari i Nisma’s për Kosovës, Fatmir Limaj, në konferencën që po mbahet në shesh, e organizuar nga opozita ka thënë se nuk është i përjashtuar nga seanca dhe se do të jetë prezent në seancën ku Thaçi votohet për President. Mirëpo, Limaj nuk tregoi nëse nesër në vazhdimin e seancës parlamentare, raporton Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...