Published On: 20 Qershor, 2016

Lila: Më vinte ta haja së gjalli rumunin

Anëtari i kombëtares shqiptare, Andi Lila, thotë se nuk i interesonte asgjë në ndeshjen ndaj Rumanisë sepse donte me çdo kusht fitoren në xhiron e fundit të Grupit A në Euro 2016.

Kuqezinjtë fituan 1 me 0 falë golit të Armando Sadikut dhe kanë shtuar gjasat për kualifikim tutje në Europian.

“Më vinte ta shaja atë rumunin po edhe ta haja së gjalli. Doja vetëm trepikëshin dhe s’më interesonte fare”, ka thënë Lila pas takimit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...