Published On: 30 Gusht, 2016

Ligji politik kur shteti prodhon ”terrorista” për qëllime politike…

 

NAIM Miftari

A janë edhe djemtë e Adem Grabovcit terrorista sikurse këta djemtë e arrestuar të Vetvendosjes, të cilët nuk ju kanë vërtetuar dhe as nuk janë dënuar për çka akuzohen akoma, kurse djemtë e Adem Bosit kanë kërcënuar dhe kanë rrahur rënd policinë e Kosovës, i cili ka qenë në detyrë zyrtare, plus disa herë janë kapur me armë, njëherë edhe me kallashnikov (kanë plagosur edhe nanën e vet rastësisht), të gjitha këto ju kanë vërtetur nga gjykata, por dënimi ka qenë mikroskopik qesharak.

Personalisht jam për tu dënuar çdo person që then ligjin, por nuk jam për dënime selektive, kur dikujt i minimizohet krimi dhe i hiqet barra, e tjetrit i shtohet dhe i montohen ”faktet”!
SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...