Published On: 24 Shkurt, 2016

” Liderët e opozitës janë adresa e piromanëve”

Anëtari i kryesisë së PDK-së, Gani Koci, duke iu referuar djegies së veturës së bashkëshortes së Memli Krasniqit, ka thënë se adresa e piromanëve është Kurti, Ymeri, Haradinaj dhe Limaj.

Koci ka thënë se shteti duhet të veprojë me urgjencë.

“Piromanët janë në aksion! Këta tashme kanë adresë. Adresa e tyre është Albin Kurti, Visar Ymeri, Ramush Haradinaj e Fatmir Limaj! Shteti duhet të veprojë me urgjencë!”, ka shkruar Koci në llogarinë e tij në Facebook.

koci-lider-euml-t-e-opozit-euml-s-jan-euml-adresa-e-piroman-euml-ve_21456332201_hd

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...