Published On: 10 Janar, 2016

Liderët e opozitës edhe sot në sheshin “ Skenderbeu”

Liderët e tri subjekteve opozitare sot në sheshin “ Skenderbeu”, do të flasin për mediat, lidhur me protestën e djeshme në Prishtinë, e cila është konsideruar si një protestë masive por që eskaloi nga një grup protestuesish.

Konferenca e liderëve fillon në ora 15:00. Si pasojë e protestës janë lënduar mbi 10 persona, policë, qytetar dhe gazetar, janë arrestuar disa aktivistë të opozitës, janë djegur dy automjete të policisë, si dhe është dëmtuar prona publike./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...