Published On: 14 Maj, 2016

Liderët drejt sheshit (Foto)

Përfaqësuesit e dy subjekteve opozitare kanë arritur në sheshet kryesore të qytetit. Kurse, lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, pritet që së shpejti të jenë në shesh.

Ndërkohë, numri i protestueseve çdoherë e më shumë po rritet./KosovaPress/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...