Published On: 9 Janar, 2016

Liburni thotë se policia po i rrah protestuesit nga Tirana

  • Drejtori i Urbanizmit në Komunën e Prishtinës, Liburn Aliu, ka thënë se policia e Kosovës është duke i rrahur policët që po vijnë nga Tirana.

“Ne piken kufitare Morine, policia i ka ndaluar dhe po i rrah protestuesit nga Tirana”, ka shkruar Aliu, në FB.

Lexojeni të plotë njoftimin :

Dite e mire per proteste.

Mijera protestues rruges per ne Prishtine. Edhe per kunder ndalesave nga policia te autobuseve dhe kontrollimit nje per nje te protestuesve, ata nuk po ndalen.

Ne piken kufitare Morine, policia i ka ndaluar dhe po i rrah protestuesit nga Tirana.

E tera flet per frike te pushtetit.

E tera flet per fitore te afert.

Shihemi ne shesh.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...