Published On: 18 Qershor, 2016

LG sjell linjën e re të telefonave X!

LG ka lajmëruar katër pajisje të reja të serisë X.

Çmimi i këtyre pajisjeve dhe data e lansimit nuk janë bërë të ditura megjithatë kompania ka deklaruar që shitja e tyre do të fillojë më vonë gjatë këtij muaji.

Seria e re e zgjeruar nga LG tregon vendosmërinë e kompanisë për të ofruar performancë të larta me një cmim të volitshëm.

Pajisjet X Power, X Mach, X Style dhe X Max do t’i bashkohen serisë ekzistuese X.

Sa i përket tipareve, kompania ka deklaruar se pajisjet e reja vijnë me bateri jetëgjatë me kapacitet deri në 4,000 mAh.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...