Published On: 4 Shkurt, 2016

‘Lewandowski gabon nëse transferohet në Real ose Barcelonë’

  • Giovane Elber ka porositur Robert Lewandowskin ëq të mos kaloj në Real Madrid ose Barcelonë.

Ish-sulmuesi i Bayern Munichut, Giovane Elber ka porositur sulmuesin Robert Lewandowski që të mos transferohet në Real Madrid ose Barcelonë.

Ai tha se Lewandowski do të rrezikonte që të mos luante çdo javë, pasi atje konkurrenca është shumë e madhe.

“Lewandowski nuk duhet të mendoj për të nënshkruar me ndonjë skuadër tjetër. Ai mund të fitojë Ligën e Kampionëve, Bindesligën dhe Kupën e Gjermanisë me Bayernin”, tha fillimisht Elber për Goal.com.

“Nëse ju nënshkruani për Real Madridin ose Barcelonën, mund të mos luani rregullisht. Shpresoj se ai do të qëndroj në Bayern”. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...