Published On: 22 Janar, 2016

Lewa në këtë klub për 100 milionë euro

Robert Lewandowski është shumë afër transferimit te Paris Saint Germain dhe jo te Real Madrid.

“L’Eqiupe” ka bërë të ditur që drejtuesit e PSG-së kanë përgatitur një ofertë prej 100 milionë eurosh për Robert Lewandowskin.

Kjo pasi që ata janë të bindur që polaku është zëvendësuesi më i mirë i mundshëm i suedezit Zlatan Ibrahimovic, i cili do të largohet, përcjellë “Lajmi.net”.

Nuk besohet që Reali do të ndërhyjë për të ofruar ndonjë ofertë edhe më të madhe, për shkak edhe të “fair-playt” financiar.

– See more at: http://lajmi.net/100455121-2/#sthash.hoRknWTQ.dpuf

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...