Published On: 2 Gusht, 2016

Lëshoni flamurin enverian socialist që është një komunist më i frikshëm se gjithë përbindshat që vazhdojnë ta mbajnë gjallë këtë kancer shqiptarësh të pashërueshëm

 

Miq e lexues te Respektuar ju Falnderoj per Vlersimin Tuaj ne Bejten Politike QE krijova, kunder sistemit socialist ne Shqiperi! Kinen e njohim me se miri, edhe kur Enveri i puthi Bythen Macedunit, edhe kur Ja ktheu Bythen Dhe i ngelen pislleqet brenda dhe e quajti Macedune Tradhetar i cili i ndertoi Shqiperise gjithe Fabrikat e pallatet fabrikate ne gjithe Qytetin Shqiptar! Per kete I JEMI Borxhli Kinezeve dhe Borxhin do T’a laje klasa e shtypur Perseri pa te drejta Parlamentare ne Shqiperi Duke na kercenuar me Fytyren e enverit Duke e Valvitet Si Flamur! Pederasti politike Eshte Socializmi! Juve qe quheni Demokrate perse nuk zbatoni Demokracine qe do e ju voton populli? Demokraci nuk eshte kruajtja prapanices takohesh me socialist behesh si ai; takohesh me kumuniste shpreh miqsi te pathyshme Shqiptaro-Kineze ; po Kush i krijoi mardheniet DHE I prishi atehere? Populli? Qe enveri leshonte Pordha duartrokitjet nuk pushonin; i leshonin Pordha ne goje, ato shtoheshin shoqeruar po me duartrokitje po per envernin! Akoma shfaqen shkendia Enverizmi pas 25 vjetesh! Kete radhe Brezi I Ri eshte infektuar nga pseudo socialistet ? Socializmi Ishte rruge ndertimit Enverian, po Kurre Ai nuk diti Ta ndertoi ate! Enveri do denuar Si percares qe prishi mendjen e Popullit Duke u hakmerrur me Njeri tjetrin metoda biografike e mire Ishte komunistja ,dhe te burgosurit e te interrnuarit e Keqja sepse luftonin barbarizmin pa koncept! Tani po brezi enverian lufton ate Pak Demokraci te Sali Berishes qe mundi te leshoje kete shkendi Lirie Vetem 5 Vjet rrjesht. Fatos Nanot permbysen Lirine dhe prej 1997 Shqiperia veç Emrit perkedheles qe mban e Deshires per Liri, mban batakxhinjte Komuniste Kudo ne Europe Duke ngritur flamurin Shqiptar me fytyren e Diktatorit me perbindeshem te popullit te vet Enver Hoxha! Te Gjithe ata qe ngrene flamurin Enverian Jane anti Demokrate te kohes qe kerkon jo vetem Shqiperia Por e gjithe Bota sot e infektuar nga cfarosesit KOMUNISTE ! Komunizmi Socializmi Jane Binjake! USA

Ahmet Hz Laholli

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. O mjerani Ahmet Hz. Kinezet nuk na falen azgje.Ata na kane shume borxhe.Flamuri i shqipnis
  se vogel perfaqesoi popullin me te math te botes per shume vite ne O.K.B.Flamuri yne i ra
  botes kryq e terthor per shume vjet me anijet me te medhaja te botes duke bere tregeti
  internacionale e populi kinez u ringjall nga uria e mjerimi.Dhe keshtu mbasi e mbushen barkun me oriz dhe fituan karriken ne O.K.B.,kinezet e ndyre tradhetuan bujarine shqiptare.
  A degjon o mjeran kosovar qe po kalon nga skllaveria serbe ne skllaverine Turke.JEZIT.
  Ndersa komunizmi ishte nje epidemi boterore ne zhvillimin e shoqerise njerezore.INJORANT. 03/08/2016

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(7)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...