Published On: 6 Maj, 2016

“Lepurushja” transeksuale e lidhur me myslimanin: Falej 5 herë, shkeli fenë për mua

Gjatë rrëfimit të saj në emisionin “Zonë e Lirë” 19-vjeçarja transeksuale “Lepurushja” u shpreh se gjatë kësaj kohë ka qenë e lidhur me një djalë i cili e pranonte siç ishte ajo.

Madje ai ishte besimtar i devotshëm i fesë myslimane dhe për të shkeli rregullat e fesë. Ai e thërriste lepurushe për shkak të çokollatave që i blinte.

“Në Tiranë rashë në dashuri me një djalë që besonte shumë në Allah dhe shkonte ne xhami, Ishte dicka e bukur por ai e kishte shumë të vështirë në fillim. U lidhëm pavarësisht se feja nuk e lejon këtë. Ai ka qenë dashuria e parë, por tani nuk jemi më qëndruam gati një vit. Jam njohur me të në moshën 17 vjeçare, dhe u ndava 18. Ka qenë një lidhje e veçantë në jetën time, sepse besonte dhe falej, dhe ai për mua doli jashtë rregullave të Zotit. Vazhdonte lidhjen me mua pavarësisht se xhamia nuk I pranon këto gjëra, Ai vazhdonte lidhjen hapur me mua, pse ca kam unë që të vazhdonte fshehurazi. Njerëzit nuk e kuptonin fare që jam mashkull. mendonin se isha femër, prandaj dilte. U ndamë se unë isha e vogël doja të vazhdoja ëndrrat e mia, ai ishte 26 vjec, ai nuk jetonte në Tiranë”,”-është shprehur Lepurushja.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...