Published On: 25 Mars, 2016

Lëngu që ju ndihmon të eliminoni gërhitjen

Gërhitja është një problem i dëmshëm për shëndetin por mund të jetë edhe një faktor negativ në raportin martesor.

Një nga gjërat kryesore që ndikon në gërhitje është mukusi i tepërt. Prandaj në qoftë se mund të zvogëloni sasinë e mukozës do të lironi rrugët e frymëmarrjes dhe do të evitoni gërhitjen.

Ky lëng do të ju ndihmoj në eliminimin e mukusit të tepërt.

Përbërësit:

Gjysmë limoni, një copë xhenxhefill, dy mollë dhe dy karota.

Përgatitja:

Gjithë procesi i përgatitjes zgjatë jo më shumë se 6 minuta. Përzieni të gjithë përbërësit në blender dhe pijeni lëngun natyral të përftuar i cili është shumë i shëndetshëm dhe shumë efektiv kundër gërhitjes./tesheshi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...