Published On: 11 Gusht, 2016

Lëndohet portieri i Barcelonës, humb ndeshjen kundër Sevillas

Andre ter Stegen është lënduar dhe nuk do të luaj kundër Sevillas

Barcelona ka marrë një lajm të keq para ndeshjes së Superkupës së Spanjës, pasi Andre Ter Stegen është lënduar dhe nuk do të luaj kundre Sevillas.

Ter Stegen do të humb ndeshjen e parë që do të zhvillohet të dielën, e po ashtu edhe të dytën që do të zhvillohet të mërkurën.

Ky lëndim i ka prishur punë trajnerit Luis Enrique, i cili kishte vendosur që të dy të luanin nga një ndeshje dhe më pas të vendos se cili do të startoj në ndeshjet e La Ligas.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...