Published On: 30 Mars, 2016

Lëndohen tre punëtorë të ETC-së nga shpërthimi (Video)

Tre punëtorë të ETC-së në “Kodrën e Trimave“ në Prishtinë janë lënduar pas një shpërthimi që ka ndodhur në ftohësin e kësaj qendre tregtare.

Sipas mjekut kujdestar të emergjencës në QKUK, Naser Syla, gjendja e punëtorëve është jashtë rrezikut për jetë dhe ata kanë pësuar lëndime kryesisht në ekstremitete, ndërkaq njëri prej tyre ka dëmtuar të dëgjuarit, njofton Klan Kosova.

Pë më shumë, ndiqeni kronikën e mëposhtme:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...