Published On: 15 Maj, 2016

Lëndohen tre persona nga një aksident në Prishtinë

Lëndime trupore ka pësuar i dyshuari mashkull dhe dy pasagjerë, pasi që i njëjti duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin mbi automjet dhe ka përfunduar në ndarjen fizike të rrugës.
Tre të lënduarit janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, thuhet në raportin e policisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...