Published On: 27 Shkurt, 2016

Leicester City shmanget në krye

  • Leicester City ka aaritur të mposht Norwich Cityn në kuader te gjiros së 27-të të ligës premier.
  • Ashtu edhe si është pritur Leicester ka dominuar pjesën me të madhe te lojës duke krijuar disa raste të mira shënimi.
  • Golin e fitorës e shënoi mbrojtësi Jose Leonardo Ulloa në minuten e 89-të. Dhelpërat shmangen ne krye me pesë pikë larg percjellësit te parë Tottenham Hotspur dhe Arsenal që kanë pikë të barabarta dhe nga një ndeshje më pak të zhvilluar. @Shqiptari.eu

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...