Published On: 16 Korrik, 2017

Legjenda e Bayernit: James do t’i sjell problem Ancelottit

  • Lothar Matthaus beson se transferimi i James Rodriguezit do t’i sjell vetëm problem trajnerit Carlo Ancelotti

Kalimi i James Rodriguezit nga Real Madrid është një nga transferimet më të bujshme gjatë kësaj vere.

Sipas legjendës gjermane, Lothar Matthaus ky transferim do t’i sjell problem Carlo Ancelottit, pasi kolumbiani luan në të njëjtën pozitë me Thomas Muller.

“James luan të në të njëjtën pozitë me Thomas Muller dhe është interesante se si Ancelotti do të zgjidh këtë problem”, tha fillimisht Matthaus.

“Ai shënon gola dhe këtë e ka treguar me Kolumbinë në Kupën e Botës, por nuk ka shpejtësi”, tha në fund gjermani.

James tashmë ka debutuar me Bayern Munichun, në miqësoren ndaj Werder Bremen.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...