Published On: 28 Prill, 2016

Ledri Vula dhe kampanja e Devolli Group me këngë të vjedhur (Video)

Ishte bërë një fushatë e madhe paraprake lidhur me një kampanjë të Devolli Group, më saktësisht Prince Coffe, imazh të së cilës është këngtari i njohur Ledri Vula.

‘Kings’ thirret kënga e krijuar enkas për këtë kampanjë, e cila u promovua dje së bashku me kampanjën në sheshin ‘Zahir Pajaziti’.

Mirëpo kënga e Ledri Vulës del të jet e vjedhur nga një reper i huaj i quajtuar Tropikaz, kënga e së cilit quhet Monstv.

/QdheQ

Versioni origjinal:

Audio Player

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...