Published On: 5 Prill, 2016

LDK rehaton edhe anëtarin tjetër të grupit Aurora (Foto)

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vendosur që ta rehatojë Grupin Aurora.

Pasi LDK e rehatoi anëtarin e “Auroras” Nazmi Sfishta- Nazi në Ministrinë e Kulturës Rinisë dhe Sportit që drejtohet nga Kujtim Shala,  mësohet se edhe vokalisti tjetër, Yll Valla është rehatuar. Ai merret vesh se është pjesë e Ministrisë së Integrimeve Evropiane.

Yll Valla nga një fotografi kuptohet se është udhëheqës i departamentit për integrime në kuadër të ministrisë së Integrimit Evropian.

aurora

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...