Published On: 16 Shkurt, 2016

LDK Hajvali shkrihet në VV, se duan Thaçin President?!

Burime brenda LDK-së bëjnë të ditur se nëndega e LDK-së në Hajvali ka kaluar në Vetëvendosje.

Për shkak të pakënaqësive ndaj vendimeve të kryesisë së LDK-së dhe sidomos për shkak të vendimit për ta votuar Hashim Thaçin si president.

Ditëve në vazhdim pritet që ata të konfirmojnë zyrtarisht dhe të bëjnë publike këtë gjë./QdheQ

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...