Published On: 20 Maj, 2016

LDK e bën Donika Gërvallën me lot! (Video)

Kur u pyet nga moderatori i emisonit “rrokum roll” Fidan Jupolli se si u priten keto skena nga nana e saj Syzana Gervalla, tue i marre parasysh ato qe i ka perjetu nga vrasja e Jusuf Gervalles dhe dhuna sistematike e UDB’s, zoja Gervalla nuk mundi me dhane pergjigje se e tradhtuen lotet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...