Published On: 4 Janar, 2016

Lazio kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Lazio është duke u interesuar për mbrojtësin Thoms Vermaelen.

Skuadra italiane, Lazio është duke synuar që të transferoj mbrojtësin e Barcelonës, Thomas Vermaelen.

Mbrojtësi belg vazhdimisht është në bankën rezervë dhe dëshiron një skuadër ku mund të luaj më shumë, në mënyrë që të ruaj gjasat për Euro 2016.

Vermaelen shihet si shpëtimtar i Lazios, skuadër e cila ka pasur shumë probleme me fazën defanzive këtë edicion

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...