Published On: 1 Maj, 2016

Lavdije Bujupaj e dobëson edhe pak AAK-në, shkon në Vetevendosje

Edhe një anëtare e AAK e lëshoi këtë parti për t’ju bashkuar Vetëvendosjes.

Kryetarja e nëndegës së AAK-së në Istog, asambleistja e Kuvendit Komunal, Lavdije Bujupaj, sot iu bashkua Lëvizjes VETËVENDOSJE!.

Sipas komunikates së Lëvizjes VETËVENDOSJE prurjet e reja janë  konstantja e ndryshimit në Kosovë. “Si e tillë, rreth saj po mblidhen të gjithë ata që besojnë në ndryshimin e vërtetë që bëhet vetëm përmes përpjekjes së sinqertë, të vendosur dhe të palodhshme. Ne mirëpresin znj. Bujupaj dhe të gjithë ata që po i bashkohen masivisht Lëvizjes VETËVENDOSJE!”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...