Published On: 11 Mars, 2016

Latif Gashi: Javen e ardhshme shkoj në burg

  • Ish-deputeti i PDK’së Latif Gashi ka njoftuar se nga java e ardhshme do të shkoj në burg për mbajtjen e dënimit, të cilin ai e quan të padrejtë. Gashit, Gjykata e Apelit në Prishtinë ia konfirmoi një dënimin prej gjashtë vjetësh burgim për krime lufte.

Shkrimi i plotë i Gashit në Facebook:

Një takim miqësor me kryesinë e PDK-së në Podujevë, me që rast i falenderova për përkrahje dhe bashkëpunim.

Njëkohësisht i njohëtova se nga fillimi i javës tjetër do të shkoj në hapsane për ta vazhdur mbajtjen e denimit (të pa drejtë) të mbetur……! Për Lirinë dhe Pavarësinë e Atdheut kurrë nuk është bollë të sakrifikohesh…..!Me respekt LG

Gashi këto fjalë i ka thënë në takim më strukturat e PDK’së në Podujevë, ku edhe ka bërë publike disa foto nga takimi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...