Published On: 29 Janar, 2016

Largimi i Guardiolas, fillimi i një revolucioni, kështu ndryshon Bayerni

Jo vetëm Pep Guardiola do të largohet në fund të sezonit nga Bayern Munich. Mediat në Gjermani parashohin lëvizje të shumta te skuadra kampione e Bundesligë, gjatë kësaj vere që po vjen.

Disa lojtarë më emër, mund të largohen gjatë verës, për t’iu lënë hapësirë prurjeve të trajnerit të ri, Carlo Ancelotti.

Janë Robert Lewandowski, Arjen Robben, Franck Ribery dhe Mehdi Benatia, që bëjnë pjesë te lista e largimeve.

Ndërsa, emrat që Ancelotti do të tentoj të sjell, janë Gonzalo Higuain dhe Marco Reus.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...