Published On: 24 Qershor, 2016

Largimi i Britanisë nga BE, problem i madh për Realin

  • Real Madrid është prekur nga largimi i Britanisë nga BE

E ardhmja e Gareth Bale mund t’i shkaktoj probleme Real Madridit, pas daljes së Britanisë së Madhe nga B.

Bale tashmë do të llogaritet si lojtar jo Evropian, ndërsa La Liga spanjolle lejon vetëm tre të tillë.

Kujtojmë se Reali tashmë i ka tre lojtarë të tillë, James Rodriguez, Marcelo dhe Danilo.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...