Published On: 17 Prill, 2016

Lamtumirë Walcott

  • Theo Walcott pritet të largohet nga Arsenali pas përfundimit të këtij sezoni

Sulmuesi anglez, Theo Walcott pritet të largohet nga Arsenali pasi është i pa kënaqur  që nuk po luan rregullisht.

Mungesa e ndeshjeve në vazhdimësi mund t’i kushtoj Walcottit me mos pjesëmarrje në Euro 2016 me Anglinë, raporton The Sun.

Walcott nuk ka qenë titullar për Arsenalin që nga 28 shkurti. Interesim për ta transferuar sulmuesin e Anglisë kanë shfaqur Liverpool dhe Southampton.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...