Published On: 20 Korrik, 2016

Lamtumirë Real

Real Madrid ia ka bërë të qartë se Jeses se duhet të largohet gjatë kësaj vere

Drejtuesit e Real Madridit kanë biseduar me sulmuesin Jese, të cilit i kanë rekomanduar që të largohet gjatë kësaj vere.

Jese ka luajtur shumë pak edicionin e kaluar dhe drejtuesit e skuadrës besojnë se përvoja në ndonjë skuadër tjetër do të ishte shumë e mirë për të.

Skuadra e interesuara për spanjollin janë Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen deh Espanyol, shkruan AS.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...