Published On: 6 Gusht, 2016

Lamtumirë Real Madrid

  • Isco Alarcon do të largohet nga Real Madrid gjatë kësaj vere

Drejtuesit e Real Madrid kanë vendosur që gjatë kësaj vere të shesin mesfushorin e talentuar spanjoll, Isco, shkruan AS.

Zidane ka shumë mesfushor dhe ka vendosur që të sakrifikojë Iscon dhe duke i dhënë edhe një mundësi James Rodriguezit, i cili ka përkrahjen e klubit.

Kujtojmë se për Iscon po interesohen shumë skuadra nga Premierliga dhe Serie A.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...