Published On: 8 Korrik, 2017

Lamtumirë Real, Bale befason me klubin e ri (Foto)

  • Gareth Bale mund ta vazhdoj karrierën në Francë nëse largohet nga Real Madrid

Sipas portalit të njohur sportiv spanjoll, Don Balon, Paris Saint-Germain po udhëheq garën për transferimin e Gareth Bales.

Nëse ish anëtari i Tottenhamit largohet nga Real Madridit, Franca do të jetë destinacion i mundshëm për të.

Më herët është raportuar se nëse Real Madridi transferoj Kylian Mbappé nga Monaco, Bale do të largohet nga Los Blancos.,

Madje, edhe Real Madridi është i gatshëm ta shes lojtarin nëse merr një ofertë prej 100 milionë eurove.

Përveç gjigantit nga Franca, Bale kërkohet edhe nga Manchester United. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...