Published On: 30 Korrik, 2016

Lamtumirë Man Utd, Januzaj transferohet në Serie A? (Foto)

Adnan Januzaj i ka ditët e numëruara te Manchester Unitedi

Mesfushori kosovar i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj, do të largohet nga ‘Old Trafford’. Se Januzaj do të largohet nga ‘Djajtë e Kuq’, e vërteton fakti se Jose Mourinho e përjashtoi atë për miqësoren kundër Galatasarayt, duka ia bërë të qartë se nuk ka vend në skuadrën e tij.

Me të dëgjuar këtë lajm, është hedhur në sulm skuadra e madhe italiane, Milani, kështu raporton e përditshmja italiane, ‘Calciomercato.com’.

Sipas ‘Calciomercato.com’, Januzaj, i cili ka kontratë me Unitedin deri në vitin 2018, mund të huazohet te Milani për sezonin e ardhshëm.

Montella e pëlqen shqiptarin dhe do të bëjë gjithçka për ta transferuar atë në ‘San Siro’. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...