Published On: 28 Maj, 2017

Lamtumira emocionuese e Tottit! E jashtëzakonshme: mijëra tifozë nuk i mbajnë dot lotët (VIDEO)

Francesco Totti sot i ka dhënë fund karrierës si futbollist i Romës.

Ai largohet nga klubi i Romës pas 24 vjetësh karrierë dhe 619 paraqitjeve në Serie A.

Pas fitores 3:2 ndaj Genoas, Totti është përshëndetur me tifozët në Stadio Olimpico, por nuk arriti t’i përmbante dot lotët. Ndërkohë që me mijëra ishin tifozët që qanin për largimin e legjendës së Romës, njeriut që ka shkruar historinë e klikut në këto 20 vitet e fundit

Më poshtë mund të ndiqni minutë pas minuta të gjitha emocionet e jashtëzakonshme të ceremoninë përshëndetëse të Tottit.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...