Published On: 20 Nëntor, 2016

LAJMI I FUNDIT/ Vrasje me armë zjarri në Fier

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një person është vrarë me armë zjarri benda automjetit të tij. Viktima u qëllua brenda mjetit volzvagen  me targa Aa 166IY, viktima e seksit mashkull është qëlluar me disa plumba dhe ka ndërruar jetë. Ende nuk dihen shkaqe dhe identiteti i viktimës, policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...