Published On: 25 Gusht, 2016

LAJMI I FUNDIT: Vrasje e dyfishtë në Deçan!

Dy persona janë vrarë me armë zjarri në Komunën e Deçanit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shaptej, rreth orës 20:00.

 Dy të rinjë të familjes Rama, kanë mbetur të vdekur pas plagëve të marra, raporton gazetablc.com

“Të vdekurit janë B.R. dhe  R.R.”, ka thënë një lexues i Gazetës Blic i cili ka qenë në vendin e ngjarjes në momentin kur ka ndodhur vrasja.

Për momentin motivet e ngjarjes së rëndë janë të paqarta.

Pritet që detajet të dalin në dritë nga hetimet e policisë. /Gazeta Blic

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...