Published On: 28 Maj, 2016

LAJMI I FUNDIT: Vjosa Osmani ia jep ftesën e saj Donikës, por s’e lejuan të hyjë

Gazeta Blic ka marrë vesh që Donika Gërvalla në asnjë mënyrë nuk u lejua që të marrë pjesë në Kuvendin e Punës së LDK, i cili po mbahet sot.

Madje, merret vesh se Vjosa Osmani ia kishte dhënë ftesën e saj Donika Gërvallës, por parapë nuk  lejuan që të marrë pjesë.

“Vjosa Osmani ia kishte dhënë ftesën e saj, por parapë se lejuan Donika Gërvallën të marrë pjesë në këtë Kuvend Pune”, ka thënë ky burim i Gazetës Blic brenda këtij takimi.

Donika Gërvalla nuk u lejua që të marre pjesë as në mbledhjen e Këshillit të Pergjithshëm, madje duke u tërhequr zvarrë.

Gazeta Blic merr vesh që drejtuesit e LDK si argument që të mos lejojne futjen e Donika Gërvalles ishte ftesa. “Por, edhe kur kishin ftesa Donika Gërvalla dhe Shefqet Dibrani, prapë su lejuan të hyjne në mbledhje, përkundër që ftesat ishin pa emër”, tha ky burim i Gazetës Blic.

(Gazeta Blic)

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhelal Ferizi thotë:

    jan dy rryma politike dhe dy ndikime te ndryshme – isa mustafa argati i serbo rusise dhe donika gervalla– e cila anon per perendimin -rusia bojkoton ne kosove qdo gje e ne shqiperi rusia me kohe i ka instaluar njerzit e vet ne kosove e ne shqiperi deris a patriotet jan vonuar tradhtaret kan krye pune

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...