Published On: 19 Mars, 2016

LAJMI I FUNDIT: Shpërthim në sheshin “Taksim” në Stamboll, të vdekur e të plagosur!

Një tjetër shpërthim ka tronditur Turqinë mëngjesin e sotëm.

Një shpërthim kamikaz në afërsi të sheshit “Taksim” u ka marrë jetën dy personave dhe ka plagosur 7 të tjerë.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe janë nisur hetimet.

Zona ku u krye shpërthimi është tejet e frekuentuar nga turistët por edhe vetë turqit për shkak të dyqaneve të shumta.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...