Published On: 1 Shtator, 2016

LAJMI I FUNDIT- Ja çka vendosi Gjykata për 6 aktivistët e arrestuar të Vetëvendosjes!

Gjykata para pak çastesh ka marrë vendim për 6 të arrestuarit para pak ditësh, nën dyshimin se qëndronin prapa sulmeve në ndërtesën e Kuvendit dhe në në objektin e RTK-së.

 Sipas burimeve të Gazetës Blic, 3 prej të arrestuarve u është vendosur masa e arrestit shtëpiak, dhe tre të tjerëve mas a e paraburgimit prej 30 ditësh.

Gazeta Blic do t’ju mbaj të informuar për detaje tjera.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...