Published On: 4 Tetor, 2016

Lajmi i fundit, i jashtëzakoshëm për Kosovën, ky futbollist e merr lejen e FIFA-s

Mesfushori i talentuar Arbër Zeneli e ka marrë lejen e FIFA-s për tu paraqitur me Përfaqësuesen e Kosovës.

Zeneli po shkëlqen në kampionatin holandez me Heerenvennin dhe ky lajm sigurisht se pritet jashtëzakonisht mirë nga shtabi teknik i Përfaqësueses së Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...