Published On: 29 Shkurt, 2016

Lajmi i fundit: I digjet vetura private edhe Adem Grabovcit

Para pak minutash i është vënë flaka veturës private të Adem Grabovcit, shefit të Grupit Parlamnetar të PDK-së, mëson Indeksonline.

Së shpejti ju sjellim fotografi dhe detaje nga ky akt kriminal.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...