Published On: 25 Shkurt, 2016

Lajmi i fundit: Halil Matoshi, Dukagjin Gorani e Besa Luzha i bashkohen opozitës

Protestës së opozitës, duket se i është “bashkuar” edhe një pjesë e shoqërisë civile. Analistët politik, Halil Matoshi e Dukagjin Gorani, si dhe pjesëtarja e shoqërisë civile, Besa Luzha së bashku me sociologun Ardian Gola, i kanë vizituar protestuesit opozitarë, të cilët po qëndrojnë nën tenda, raporton Gazeta Blic.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, deputetja e VV-së, Shqipë Pantina e cila kë thënë se “Opozitës iu bashkua edhe Clicku”.

12744101_10153934283848535_3137014042054482191_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...