Published On: 23 Maj, 2016

LAJMI I FUNDIT: Dridhje toke në rajonin e Dukagjinit

Një dridhje e tokës raportohet të jetë ndier para pak minutash në Rajonin e Dukagjinit.

Në Pejë janë ndier luhatjet e tokës të cilat kanë zgjatur shumë pak sekonda.

Ende nuk dihet se ku ka qenë epiqendra e saktë dhe sa ka qenë shkalla e tërmetit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...