Published On: 12 Gusht, 2016

Lajm tragjik: Linda, i jep fund jetës (Foto)

Një efektive e Policisë së Shtetit i ka dhënë fund jetës me armën e shërbimit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë.

Një efektive e Policisë së Shtetit i ka dhënë fund jetës me armën e shërbimit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë.
Në momentin e kryerjes së krimit, në banesë ka qenë edhe gjyshja e vajzës, ndërsa kanë qenë kolegët ata që e kanë gjetur të pajetë 25-vjeçaren në dhomën e saj.

Në momentin e kryerjes së krimit, në banesë ka qenë edhe gjyshja e vajzës, ndërsa kanë qenë kolegët ata që e kanë gjetur të pajetë 25-vjeçaren në dhomën e saj.

Ata shkuan dhe e kërkuan në banesë, pasi policja nuk po shkonte në shërbim dhe aty gjetën trupin e pajetë të saj.  Ndërsa policia po heton rrethanat e plota në të cilat ka ndodhur vetëvrasja.

Iroldina Iljazi e njohur si Linda, ishte efektive e Grupit të Gatshëm me gradën inspektore, ndërsa nuk dihet ende asgjë për arsyen që e ka shtyrë vajzën të kryente këtë akt. (Newsbomb ka postuar foto të vajzes).
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...