Published On: 24 Prill, 2017

Lajm i madh vjen për Bajram Rexhepin

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, tash e disa ditë po trajtohet në QKUK, pas një sulmi që kishte

Për Rexhepin, mediat kanë raportuar kohë pas kohe për shëndetin e tij.

Madje sot u publikua një artikull ku shkruante se kinse gjendja e Rexhepit është pëkeqësuar.

Por kjo nuk mbetet e vërtetë.

NewBorn, mëson se gjendja e Rexhepit mbetet e njejtë dhe po shkon drejtë përmirësimit

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...