Published On: 7 Gusht, 2016

Lajm i fundit: Është zhdukur një djalë i moshës 13 vjeçare në Hasanbeg të Shkupit

Sipas portalit Antpress nje femije i moshes 13 vjecare konsiderohet i zhdukur ne Hasabeg. Por informacioni sipas ketij portali eshte jozyrtar dhe behet i ditur nga familjare. Nderkohe ne kete zone po behet evakuimi i banoreve per shkak te vershimit te shtepive.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...