Published On: 11 Korrik, 2016

Lajm fantastik për Realin, ja sa do të mungojë Ronaldo

Cristiano Ronaldo nuk ka lëndimi të rëndë dhe pritet të kthehet brenda një muaji

Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo u lëndua mbrëmë në finale të Euro 2016 kundër Francës, ku u detyrua të largohej pas 25 minutave.

Por, sipas Jugones, lëndimi i Ronaldos nuk është i rëndë dhe ai pritet të jetë gati për edicionin e ri.

Për më shumë, Ronaldo pritet që të jetë gati për Superkupën e Evropës, e cila do të zhvillohet me 9 gusht kundër Sevillas. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...