Published On: 18 Tetor, 2016

Lajm fantastik për De Biasin dhe Shqipërinë

Trajneri i Kombëtare shqiptare, Ganni de Biasi ka marrë një lajm të shkëlqyer pasi në ndeshjen kundër Izraelit do të rikthehet mbrojtësi, Arlind Ajeti

Për herë të parë pas dëmtimit, mbrojtësi ishte në bankën rezervë gjatë fitores 1:4 të Torinos në fushën e Palermos në kampionatin italian.

Ajeti ka qëndruar larg fushave të blerta për dy muaj duke humbur në këtë mënyrë 3 ndeshje me Kombëtaren shqiptare.

Përballja kundër Izraelit do të zhvillohet më 12 nëntor në “Loro Boriçi”. /Expr

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...