Published On: 20 Shtator, 2016

Lajm fantastik nga Xherdan Shaqiri (Foto)

Xherdan Shaqiri është rikthyer nga lëndimi

Ylli i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri ka njoftuar se është shëruar plotësisht nga lëndimi dhe është rikthyer në fushën e gjelbër.

Shaqiri ka munguar në ndeshjet e fundit të Stoke, por pritet të jetë gati për ndeshjen e nesërme kundër Hull Cityt në EFL Cuo.

“Xherdan Shaqiri kthehet sërish në fushë”, ka shkruar Shaqiri në Facebook. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...